KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 8091595

nr 809 1595

Miniatyr

Napoleons bröllop, signerad, 7 x 9 ca

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 25 februari 2013
kl 20:03:47